Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekManažer : Rodney

Hvězda Týmu : Petr Nedvěd

Skupina : Zlín,Třinec,Znojmo,Liberec

Typ admina na umístění : Finále


Jak se těší vaše mužstvo na Christmas Cup?

Bude to určitě zajímavé spestření. Máme s podobnými turnaji dobré zkušenosti a doufáme že tento turnaj proběhne bez problémů a samozřejmě také doufáme, že se dostaneme co nejdál.

Jaké máte Cíle?

My si moc veliké cíle neklademe, tým dlouho nehrál žádný zápas a v poslední době chyběl i jakýkoli trénink. V tuto chvíli považujeme za reálný jen postup ze skupiny, pak ať se děje vůle boží.

Koho vydíte jako favority?

Favorit? Netroufám si tipovat. V turnaji je mnoho kvalitních týmů a jen zlomek z nich jsem měl možnost vidět hrát.

Jaký je váš největší dosavadní úspěch?

Náš největší úspěch je účast v naší vinou neodehraném finále s Č.Budějovicemi v Memoriálu Luďka Čajky, který - doufejme - se ještě odehraje. Takže vlastně 1-2 místo v MLČ.

Kde budete hledat sílu vašeho mužstva?


V minulých turnajích se nás celkem drželo střelecké štěstí a překvapivě jsme byli produktivní v oslabeních. Také bych vyzdvihl výkony naší brankářské dvojice Fikrt-Nedvídek, kteří výbornými výkony zaskočili za zraněného Hniličku. Momentálně je Hnilda fit a uvidíme, v jaké bude formě. Nesmím také zapomenout na mladíky, ať již zmiňovaný Nedvídek, tak mladí útočníci Špaček, Rapáč, Hruška předváděli na sůj věk úžasné výkony. Teď je přetlak zkušených útočníků, takže asi tolik prostoru dostávat nebudou.